Zakažite trajno uklanjanje dlačica diodnim laserom

TRAJNI KOZMETSKI REZULTATI U UKLANJANJU DLAČICA
  • Najnoviji i u svetu jedini priznat neinvazivan način trajnog uklanjanja dlačica je epilacija diodnim laserom.
  • Diodni laser LIGHT SHEER je jedini koji trajno,bezbolno i bezbedno uklanja neželjene dlačice sa lica (isključujući regiju oko očiju) i tela.
  • Princip terapijskog delovanja se zasniva na fototermolizi odnosno toplotnom uništenju folikula dlake koje posle tretmana spontano ispadaju sledećih desetak dana.
  • U zavisnosti od obima i regije potrebno je uraditi između 3 i 5 tretmana u određenom vremenskom razmaku za idealne kozmetske i zdravstvene rezultate.

DERMATOLOGIJA

Dr-Vera-Mrkajic-thegem-portfolio-metro Zakažite trajno uklanjanje dlačica diodnim laserom
Dr Vera Mrkajić

Lekar specijalista dermatovenerologije