Zakažite trajno uklanjanje fleka i pega laserom

ČISTA KOŽA UZ POMOĆ LASERSKE TEHNOLOGIJE
  • Pod dejstvom različitih uticaja kao što su prekomerno izlaganje suncu, hormonske promene u telu (na primer tokom trudnoće), korišćenje nekih kozmetskih preparata ili uzimanje određenih lekova, pojavljuju se promene na našoj koži u vidu fleka, pega i hiperpigmentacija.
  • Zahvaljujući posebnim svojstvima Err Glass lasera, moguće je uspešno tretirati ove promene za izvanredne kozmetske i zdravstvene rezultate.
  • Za uspešno uklanjanje je potrebno 3-5 tretmana u zavisnosti od vrste i veličine promene kao i od osetljivosti kože.
  • Laserska tehnologija nam omogućava precizno doziranje energije svetlosti i bipolarnih radiotalasa.

DERMATOLOGIJA

Dr-Vera-Mrkajic-thegem-portfolio-metro Zakažite trajno uklanjanje fleka i pega laserom
Dr Vera Mrkajić

Lekar specijalista dermatovenerologije