Zakažite trajno uklanjanje vaskularnih promena na koži laserom

UKLANJANJE KAPILARA I HEMANGIOMA BEZ NEŽELJENIH EFEKATA
  • Primena lasera u uklanjanju vaskularnih promena kao što su kapilari i hemangiomi daje najbolje kozmetske i zdravstvene rezultate.
  • Za uklanjanje kapilara promera do 4mm i hemangioma (crvenih tačkica) koristimo ND:YAG laser koji deluje na hemoglobin u krvnim sudovima.
  • Svetlosna energija se pretvara u toplotnu i u procesu fototermokoagulacije potpuno eliminiše manje krvne sudove (kapilare i venulice) bez neželjenih efekata.

DERMATOLOGIJA

Dr-Vera-Mrkajic-thegem-portfolio-metro Zakažite trajno uklanjanje vaskularnih promena na koži laserom
Dr Vera Mrkajić

Lekar specijalista dermatovenerologije