Zakažite procenu za aktivno bavljenje sportom

PODRŠKA SPORTSKIM REZULTATIMA
  • Sportski rezultati zahtevaju izuzetne napore. Tokom karijere, sportisti moraju aktivno da brinu o svom zdravsvenom stanju i nivou fizičke spremnosti.
  • Zdravlje srca je preduslov za aktivno bavljenje sportom. Iznenadni problemi koje sportista može da doživi na sportskom terenu, svakako su mogli da budu predupredjeni redovnim pregledima.
  • Naša poliklinika obavlja sveobuhvatne preglede za procenu sposobnosti sportista:
    – Ekspertiza stanja srca i uopšte kardiovaskularnog sistema podrazumeva:
    – Kardiološki pregled sa EKG-om i ultrazvukom srca
    – Dopler karotida
    – Test opterećenja
    -Dijagnostika hipertenzije, aritmija i slabosti srčanog mišića…

KARDIOLOGIJA

Dr-Radinka-Pekic-thegem-portfolio-metro Zakažite procenu za aktivno bavljenje sportom
Dr Radinka Pekić

Lekar specijalista interne medicine
Supspecijalista kardiologije

Dr-Dusica-Rakic-thegem-portfolio-metro Zakažite procenu za aktivno bavljenje sportom