Zakažite ultrazvuk glave kukova, mekih tkiva dece

PEDIJATRIJA

BEZBEDNO PRAĆENJE RAZVOJA VAŠEG DETETA
  • Pouzdano praćenje pravilnog rasta i razvoja dece bi bilo znatno otežano bez ultrazvučnih pregleda.
  • Ovi pregledi su brzi i potpuno bezopasni po zdravlje deteta.
  • Ubrzo nakon rođenja je neophodno proveriti koštana i hrskavičava tkiva i uočiti eventualne razvojne poremećaje kukova.
  • Praćenje pravilnog razvoja mekih tkiva je takođe od presudne važnosti za pravilnu brigu o zdravlju Vašeg deteta.
  • Timskim radom naših pedijatara, neonatologa, radiologa, fizijatra i dečjego rtopeda kao i subspecijalista internista, pružamo zaokruženu zdravstvenu brigu svakom detetu.
Dr-Dusica-Rakic-thegem-portfolio-metro Zakažite ultrazvuk glave kukova, mekih tkiva dece
Prof. dr Dušica Rakić

supspecijalista kardiologije

Dr-Slobodan-Maricic-1-thegem-portfolio-metro Zakažite ultrazvuk glave kukova, mekih tkiva dece